Strona głowna  /  O przedszkolu
O przedszkolu
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 119 W KRAKOWIEO NASZYM PRZEDSZKOLU

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE NR 119 IM. JANA BRZECHWY
Jako placówka oświatowa funkcjonuje od 2 stycznia 1967r. Przedszkole mieści się przy ul. Za Targiem 4, w piętrowym, przestronnym, dobrze zabezpieczonym budynku. Posiada 6 dużych, jasnych sal, estetycznie urządzonych, salę  gimnastyczną w zaadoptowanym na ten cel pomieszczeniu oraz własną kuchnię, serwującą smaczne i zdrowe posiłki. W przedszkolu znajduje się również gabinet psychologiczno-logopedyczny, w którym pełnią dyżury: psycholog, logopeda i pedagog-terapeuta. Przedszkole zapewnia  150 miejsc dla dzieci w wieku 3 - 6 lat. Wszystkie nauczycielki posiadają odpowiednie wykształcenie  pedagogiczne o kierunku: wychowanie przedszkolne. Dużą zaletą jest to, iż mimo swojego położenia blisko Centrum Krakowa, budynek przedszkola znajduje się w zacisznym zakątku, w znacznej odległości od głównych ulic raz posiada piękny, zielony ogród, bogato wyposażony w urządzenia do zabaw.

PRZEDSZKOLE CZYNNE JEST W GODZINACH:

Znajdź nas na mapie
Zobacz na mapie